HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201922:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_up.png
228.08.201922:00 hFlamurtari - Kukësi0-3thumbs_up.png
301.09.201919:00 hKukësi - Laci1-1draw.png
415.09.201919:00 hBylis - Kukësi2-1thumbs_down.png
521.09.201919:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_up.png
628.09.201919:00 hTeuta - Kukësi1-0thumbs_down.png
706.10.201920:00 hKukësi - Vllaznia1-2thumbs_down.png
819.10.201920:00 hSkenderbeu - Kukësi0-0draw.png
923.10.201916:00 hKukësi - Luftetari4-1thumbs_up.png
1028.10.201921:00 hPartizani - Kukësi-