HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
119.08.201818:45 hKukësi - Laci1-1draw.png
225.08.201818:45 hLaci - Luftetari2-1thumbs_up.png
331.08.201821:45 hSkenderbeu - Laci1-1draw.png
416.09.201817:45 hLaci - Partizani0-0draw.png
523.09.201817:45 hKastrioti - Laci1-1draw.png
629.09.201817:45 hKamza - Laci0-1thumbs_up.png
703.10.201815:45 hLaci - Flamurtari- 
807.10.201818:45 hTirana - Laci- 
905.11.201719:00 hLaci - Teuta-