HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201721:00 hPartizani - Laci0-2thumbs_down.png
218.09.201721:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
323.09.201721:00 hSkenderbeu - Partizani- 
430.09.201719:00 hPartizani - Lushnja- 
501.10.201719:00 hTeuta - Partizani- 
611.10.201719:00 hPartizani - Luftetari- 
715.10.201719:00 hVllaznia - Partizani- 
822.10.201719:00 hPartizani - Flamurtari- 
928.10.201719:00 hKamza - Partizani- 
1005.11.201719:00 hLaci - Partizani- 
1115.11.201719:00 hKukësi - Partizani- 
1219.11.201719:00 hPartizani - Skenderbeu-