HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 22 Shkurt 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201718:00 hKukësi - Kamza1-0thumbs_up.png
218.09.201721:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
324.09.201716:00 hKukësi - Laci3-0thumbs_up.png
402.10.201716:00 hKukësi - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
512.10.201716:00 hLushnja - Kukësi0-2thumbs_up.png
616.10.201716:00 hKukësi - Teuta4-2thumbs_up.png
721.10.201716:00 hLuftetari - Kukësi0-3thumbs_up.png
829.10.201716:00 hKukësi - Vllaznia2-2draw.png
905.11.201719:00 hFlamurtari - Kukësi1-1draw.png
1016.11.201716:00 hKamza - Kukësi2-2draw.png
1120.11.201716:00 hKukësi - Partizani1-2thumbs_down.png
1225.11.201716:00 hLaci - Kukësi0-1thumbs_up.png
1302.12.201719:00 hSkenderbeu - Kukësi2-1thumbs_down.png
1409.12.201716:00 hKukësi - Lushnja1-3thumbs_down.png
1517.12.201718:00 hTeuta - Kukësi1-2thumbs_up.png
1622.12.201715:00 hKukësi - Luftetari1-2thumbs_down.png
1726.01.201819:00 hVllaznia - Kukësi1-3thumbs_up.png
1804.02.201815:00 hKukësi - Flamurtari1-1draw.png
1910.02.201816:00 hKukësi - Kamza0-1thumbs_down.png
2019.02.201820:00 hPartizani - Kukësi1-3thumbs_up.png
2124.02.201816:00 hKukësi - Laci- 
2228.02.201816:00 hKukësi - Skenderbeu- 
2304.03.201816:00 hLushnja - Kukësi- 
2407.03.201816:00 hKukësi - Teuta- 
2510.03.201817:00 hLuftetari - Kukësi- 
2617.03.201817:00 hKukësi - Vllaznia- 
2728.03.201817:00 hFlamurtari - Kukësi- 
2801.04.201818:00 hKamza - Kukësi- 
2907.04.201818:00 hKukësi - Partizani- 
3014.04.201818:00 hLaci - Kukësi- 
3121.04.201819:00 hSkenderbeu - Kukësi- 
3228.04.201819:00 hKukësi - Lushnja- 
3305.05.201819:00 hTeuta - Kukësi- 
3409.05.201819:00 hKukësi - Luftetari- 
3513.05.201819:00 hVllaznia - Kukësi- 
3619.05.201819:00 hKukësi - Flamurtari-