HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201721:00 hTeuta - Luftetari2-1thumbs_up.png
217.09.201721:00 hVllaznia - Teuta0-1thumbs_up.png
324.09.201719:00 hTeuta - Flamurtari- 
430.09.201719:00 hKamza - Teuta- 
501.10.201719:00 hTeuta - Partizani- 
611.10.201719:00 hKukësi - Teuta- 
715.10.201719:00 hTeuta - Skenderbeu- 
822.10.201719:00 hLushnja - Teuta- 
928.10.201719:00 hTeuta - Laci- 
1005.11.201719:00 hLuftetari - Teuta- 
1115.11.201719:00 hTeuta - Vllaznia- 
1219.11.201719:00 hFlamurtari - Teuta-