HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Prill 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (40)11--------
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (32)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise- (-)22----------
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)11----------
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (32)22----1-----
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (29)------------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (32)22--1-------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (25)------------
 Enis GavazajEnis Gavazaj  Republika e Shqiperise21. Mars 1995 (23)22----------
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)11-1--------
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)------------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (33)211-1-------
 Nazmi GRIPSHINazmi GRIPSHI  - (-)------------
 Cornel PREDESCUCornel PREDESCU  - (-)------------
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)------------
 Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (29)11-------1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-1--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ali SoweAli Sowe  Gambia, Republic of the14. Qershor 1994 (23)22--1-1-----
 Hamdi SALIHIHamdi SALIHI  Republika e Shqiperise19. Janar 1984 (34)------------