HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (20)33--------
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (28)55--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Samet RuqiSamet Ruqi  Republika e Shqiperise10. Maj 1995 (22)11----------
 Armenis KukajArmenis Kukaj  Republika e Shqiperise11. Gusht 1997 (20)------------
 Denis MilotiDenis Miloti  Republika e Shqiperise03. Korrik 1998 (19)------------
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (22)44----------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (25)77----------
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (22)44----------
 Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (28)88----------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (28)88-------2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -----2--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sinisha RajçeviqSinisha Rajçeviq  Republika e Shqiperise09. Korrik 1998 (19)------------
 Endi BrahimiEndi Brahimi  02. Janar 1998 (20)------------
 Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (28)1-1---------
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (21)44-1--1-----
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (25)7431--1-----
 Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (26)77-12-------
 Erald CINARIErald CINARI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1996 (21)761-2-------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (24)22-2--------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (31)88--1-------
 Arlind KALAJAArlind KALAJA  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1995 (22)2-2-1-------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (27)66-2--------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (30)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-2--2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fation KIRIFation KIRI  Republika e Shqiperise20. Janar 1994 (24)------------