HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Mars 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elton VATAElton VATA  - (-)11--------
 Gentian SELMANIGentian SELMANI  - (-)1919----1---
 Eduin UJKAEduin UJKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis BIBADenis BIBA  - (-)7252--1-----
 Abdurrahman FANGAJAbdurrahman FANGAJ  Republika e Shqiperise12. Tetor 1997 (19)4311--1-----
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)16151-2-3-----
 Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (31)11--------1-
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (30)523---3-----
 Arber SHALAArber SHALA  - (-)171433--2-----
 Klajdi TOSKAKlajdi TOSKA  - (-)835---------
 Harallamb QAQIHarallamb QAQI  - (-)20191---1-----
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (31)13763--11----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-131--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno AGNELLOBruno AGNELLO  Absence- (-)22-2--------
 Alked CELHAKAAlked CELHAKA  - (-)1410461-1-----
 Bruno LIPIBruno LIPI  Republika e Shqiperise07. Prill 1994 (22)8624--3-----
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  AbsenceRepublika e Kosoves30. Gusht 1992 (24)------------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (26)66-21-2-----
 Pericles PINTOPericles PINTO  Absence- (-)66----------
 Rudolf POPARudolf POPA  - (-)1-1---------
 Faton TOSKIFaton TOSKI  Absence- (-)44-11-------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (26)77-1--------
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)10552--2-----
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)761-1-1-----
 Eglentin GJONIEglentin GJONI  - (-)16142---1-----
 Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)1919-2--4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-271--1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno AQUINOBruno AQUINO  Absence- (-)1111--2-3----1
 Regi LUSHKJARegi LUSHKJA  - (-)1818-41-41----
 Paulo TAUBATE'Paulo TAUBATE'  Absence- (-)66-3--------
 Dardan VUTHAJDardan VUTHAJ  - (-)------------