HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Mars 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (19)----------
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (27)44----1---
 Jasmin AgovicJasmin Agovic  Montenegro, Republic of13. Shkurt 1991 (26)2222----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (21)1275---------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (25)13112-1-------
 Landry MULEMOLandry MULEMO  Congo, Democratic Republic of 17. Shtator 1986 (30)2-2---------
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (21)1411341-2-----
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (28)2121----6-----
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (34)20155-1-1-----
 Stefan CicmilStefan Cicmil  Montenegro, Republic of16. Gusht 1990 (26)181621114-1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4116-1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Yll HOXHAYll HOXHA  AbsenceRepublika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (29)725---------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (23)4131--1-----
 Ivor WeitzerIvor Weitzer  AbsenceCroatia, Republic of24. Maj 1988 (28)9543--1-----
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (20)2323-3--8---1-