HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër

Venue data
Short Name: LB
Adresa:E851 Shkoderi, Albania Stadiumi Loro Boriçi,
,
Shkoder,
Republika e Shqiperise 
Max. Capacity: 14200

Club picture
Stadiumi
Google maps
Directions from:
Ekipet e Klubit

Kategoria Superiore 2010-11 - Vllaznia (VLL)

Kategoria Superiore 2015-16 - Vllaznia (VLL)

Kategoria Superiore 2016-17 - Vllaznia (VLL)

Kategoria Superiore 2017-18 - Vllaznia (VLL)

Next scheduled games
E mërkurë, 23. Janar 2019
13:00Kupa e Shqiperise 2018-19 Vllaznia- Kamza
E shtunë, 09. Shkurt 2019
14:00Kategoria 1 2018-19 Vllaznia- Shenkolli
E shtunë, 23. Shkurt 2019
14:00Kategoria 1 2018-19 Vllaznia- Iliria