HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Nentor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Stadiumi "Skënderbeu"

Venue data
Short Name: SK
Adresa:Korçë,
,
,
Republika e Shqiperise 
Max. Capacity: 8000

Club picture
Stadiumi
Google maps
Directions from:
Ekipet e Klubit

CHAMPIONS League 2012-13 - Skenderbeu (SKE)

Kategoria Superiore 2015-16 - Skenderbeu (SKE)

Kategoria Superiore 2016-17 - Skenderbeu (SKE)

Kategoria Superiore 2017-18 - Skenderbeu (SKE)

Next scheduled games
E diel, 19. Nentor 2017
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Kamza
E shtunë, 02. Dhjetor 2017
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Kukësi
E mërkurë, 13. Dhjetor 2017
13:00Kupa e Shqiperise 2017-18 Skenderbeu- Beslidhja
E mërkurë, 20. Dhjetor 2017
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Teuta
E hënë, 15. Janar 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Vllaznia
E shtunë, 20. Janar 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Flamurtari
E diel, 04. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Partizani
E diel, 18. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Laci
E shtunë, 24. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Lushnja
E shtunë, 10. Mars 2018
15:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Luftetari
E diel, 01. Prill 2018
16:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Kamza
E shtunë, 14. Prill 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Kukësi
E shtunë, 05. Maj 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Teuta
E shtunë, 19. Maj 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu- Vllaznia