HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Kristi MARKU

Personal data

Picture of Kristi MARKU
Name: Kristi MARKU
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday, 07/04/2018 Vllaznia vs Lushnja 0 1 0 - - - - - - - -
Games total 0 1 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18 Lushnja - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Flamurtari - - - - - - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Flamurtari 3 3 - 2 - - 3 - - - - -
EUROPA League 2012-13 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Teuta 1 1 - - - - - - - - - -
Career Total 4 4 - 2 - - 5 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Lushnja Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Flamurtari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Flamurtari Mbrojtes
EUROPA League 2012-13 2012-13 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Teuta Mbrojtes