HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Mars 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
E shtunë, 29 Shkurt 2020 17:00 h
 
Bylis vs Flamurtari
 

Match details
Match Date :E shtunë, 29 Shkurt 2020
Match Time :17:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Bylis Stats Flamurtari
7 Current rank 10
26 Matches 26
8/12/6 W/D/L (Total) 1/8/17
6/5/1 W/D/L (Home)0/6/6
2/7/5 W/D/L (Away)1/2/11
36Points11
34 : 25 Goals17 : 50
9 Difference-33
Bylis - Flamurtari 5:0 Highest won home----
Bylis - Skenderbeu 2:3 Highest loss homeFlamurtari - Kukësi 0:3
Skenderbeu - Bylis 0:3 Highest won awayLuftetari - Flamurtari 0:1
Tirana - Bylis 2:1 Highest loss awayBylis - Flamurtari 5:0


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
6E shtunë, 28. Shtator 201916:00Bylis-Flamurtari5-0
15E shtunë, 14. Dhjetor 201913:00Flamurtari-Bylis2-2
24E shtunë, 29. Shkurt 202014:00Bylis-Flamurtari0-0
Kategoria Superiore 2015-16
8E diel, 25. Tetor 201513:00Flamurtari-Bylis0-0
17E shtunë, 19. Dhjetor 201513:00Bylis-Flamurtari2-3
26E diel, 13. Mars 201616:00Flamurtari-Bylis0-0
35E shtunë, 14. Maj 201617:30Bylis-Flamurtari0-0
Kategoria Superiore 2013-14
6E mërkurë, 02. Tetor 201314:00Flamurtari-Bylis2-2
17E diel, 02. Shkurt 201413:00Bylis-Flamurtari0-0
30E shtunë, 26. Prill 201416:00Flamurtari-Bylis3-0
Kategoria Superiore 2012-13
1E diel, 26. Gusht 201217:00Bylis-Flamurtari1-1
14E mërkurë, 13. Shkurt 201317:00Flamurtari-Bylis3-0
Kategoria Superiore 2011-12
7E hënë, 31. Tetor 201114:00Bylis-Flamurtari1-3
20E diel, 08. Prill 201215:00Flamurtari-Bylis2-0
Kupa e Shqiperise 2010-11
4E mërkurë, 24. Nentor 201013:00Bylis-Flamurtari0-0
4E mërkurë, 08. Dhjetor 201013:00Flamurtari-Bylis0-1
Kategoria Superiore 2010-11
4E diel, 19. Shtator 201016:10Flamurtari-Bylis1-0
15E shtunë, 18. Dhjetor 201013:15Bylis-Flamurtari1-0Match Report
24E diel, 13. Mars 201113:00Bylis-Flamurtari1-0