HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
E premte, 18 Tetor 2019 21:00 h
 
Teuta vs Flamurtari
 

Match details
Match Date :E premte, 18 Tetor 2019
Match Time :21:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Teuta Stats Flamurtari
5 Current rank 9
36 Matches 36
14/13/9 W/D/L (Total) 2/10/24
10/6/2 W/D/L (Home)1/7/10
4/7/7 W/D/L (Away)1/3/14
55Points16
40 : 34 Goals32 : 71
6 Difference-39
Teuta - Luftetari 3:1 Highest won homeFlamurtari - Luftetari 6:1
Teuta - Laci 0:1 Highest loss homeFlamurtari - Kukësi 0:3
Luftetari - Teuta 1:5 Highest won awayLuftetari - Flamurtari 0:1
Kukësi - Teuta 4:0 Highest loss awayBylis - Flamurtari 5:0


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
8E premte, 18. Tetor 201918:00Teuta-Flamurtari1-0
17E diel, 22. Dhjetor 201913:00Flamurtari-Teuta1-3
26E diel, 08. Mars 202014:00Teuta-Flamurtari1-1
35E premte, 24. Korrik 202017:45Flamurtari-Teuta2-2
Kategoria Superiore 2015-16
1E shtunë, 22. Gusht 201517:00Flamurtari-Teuta0-1
10E shtunë, 07. Nentor 201517:00Teuta-Flamurtari3-1
19E diel, 31. Janar 201617:00Flamurtari-Teuta1-0
28E shtunë, 02. Prill 201619:00Teuta-Flamurtari1-1
Kategoria Superiore 2016-17
4E shtunë, 24. Shtator 201617:00Flamurtari-Teuta0-0
13E mërkurë, 30. Nentor 201617:00Teuta-Flamurtari1-2
22E diel, 19. Shkurt 201717:00Flamurtari-Teuta0-1
31E diel, 30. Prill 201719:00Teuta-Flamurtari0-0
Kategoria Superiore 2017-18
3E diel, 24. Shtator 201717:00Teuta-Flamurtari1-2
12E shtunë, 25. Nentor 201717:00Flamurtari-Teuta0-0
21E shtunë, 24. Shkurt 201817:00Teuta-Flamurtari0-0
30E diel, 22. Prill 201819:00Flamurtari-Teuta3-1
Kategoria Superiore 2018-19
1E diel, 19. Gusht 201819:45Teuta-Flamurtari0-0
10E shtunë, 27. Tetor 201817:00Flamurtari-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2013-14
3E mërkurë, 18. Shtator 201314:00Teuta-Flamurtari2-1
14E diel, 08. Dhjetor 201313:00Flamurtari-Teuta2-0
24E diel, 16. Mars 201417:00Flamurtari-Teuta0-0
Kategoria Superiore 2012-13
5E diel, 30. Shtator 201217:00Teuta-Flamurtari2-1
18E diel, 10. Mars 201317:00Flamurtari-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2011-12
2E shtunë, 17. Shtator 201118:00Teuta-Flamurtari1-0
Kupa e Shqiperise 2011-12
6E mërkurë, 26. Tetor 201114:00Flamurtari-Teuta1-0
Kategoria Superiore 2011-12
15E diel, 04. Mars 201213:00Flamurtari-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2009-10
4E shtunë, 19. Shtator 200916:00Flamurtari-Teuta0-3Match Report
15E mërkurë, 16. Dhjetor 200913:30Teuta-Flamurtari1-0Match Report
32E premte, 14. Maj 201016:30Teuta-Flamurtari3-1Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
5E shtunë, 25. Shtator 201015:00Teuta-Flamurtari2-1
16E enjte, 23. Dhjetor 201013:00Flamurtari-Teuta1-0
26E shtunë, 02. Prill 201118:00Teuta-Flamurtari1-1
Kategoria Superiore 2014-15
1E shtunë, 23. Gusht 201420:00Flamurtari-Teuta2-1
10E mërkurë, 29. Tetor 201417:00Teuta-Flamurtari1-0
19E shtunë, 24. Janar 201517:00Flamurtari-Teuta2-1
28E shtunë, 21. Mars 201514:00Teuta-Flamurtari1-0