HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 19 Maj 2018 18:00 h
 
Kamza vs Laci
 

Match details
Match Date :E shtunë, 19 Maj 2018
Match Time :18:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Kamza Stats Laci
7 Current rank 4
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 16/8/12
6/5/7 W/D/L (Home)10/4/4
6/5/7 W/D/L (Away)6/4/8
46Points56
37 : 41 Goals44 : 38
-4 Difference6
Kamza - Laci 3:1 Highest won homeLaci - Vllaznia 2:0
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeLaci - Partizani 0:3
Teuta - Kamza 0:1 Highest won awayLushnja - Laci 0:3
Laci - Kamza 2:0 Highest loss awaySkenderbeu - Laci 4:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
6E shtunë, 29. Shtator 201815:45Kamza-Laci0-1
Kategoria Superiore 2017-18
8E hënë, 30. Tetor 201714:00Laci-Kamza0-1
17E premte, 26. Janar 201814:00Kamza-Laci3-1
26E diel, 18. Mars 201814:00Laci-Kamza2-0
35E shtunë, 19. Maj 201816:00Kamza-Laci1-2
Kategoria Superiore 2011-12
9E premte, 18. Nentor 201114:00Laci-Kamza1-0
22E diel, 22. Prill 201213:00Kamza-Laci3-1