HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 13 Maj 2018 19:00 h
 
Laci vs Lushnja
 

Match details
Match Date :E diel, 13 Maj 2018
Match Time :19:00 h
Match number :1
 

Head-to-head

Laci Stats Lushnja
4 Current rank 10
36 Matches 36
16/8/12 W/D/L (Total) 2/5/29
10/4/4 W/D/L (Home)1/3/14
6/4/8 W/D/L (Away)1/2/15
56Points11
44 : 38 Goals28 : 86
6 Difference-58
Laci - Vllaznia 2:0 Highest won homeLushnja - Teuta 2:1
Laci - Partizani 0:3 Highest loss homeLushnja - Laci 0:3
Lushnja - Laci 0:3 Highest won awayKukësi - Lushnja 1:3
Skenderbeu - Laci 4:0 Highest loss awayPartizani - Lushnja 6:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
7E shtunë, 21. Tetor 201714:00Lushnja-Laci0-3
Kupa e Shqiperise 2017-18
4E mërkurë, 29. Nentor 201714:00Lushnja-Laci1-3
5E mërkurë, 13. Dhjetor 201713:00Laci-Lushnja0-1
Kategoria Superiore 2017-18
16E premte, 22. Dhjetor 201713:00Laci-Lushnja3-1
25E mërkurë, 14. Mars 201814:00Lushnja-Laci1-3
34E diel, 13. Maj 201817:00Laci-Lushnja3-1
Kategoria Superiore 2013-14
3E mërkurë, 18. Shtator 201314:00Lushnja-Laci1-0
14E diel, 08. Dhjetor 201313:00Laci-Lushnja3-1
23E mërkurë, 12. Mars 201415:00Laci-Lushnja1-0