HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E mërkurë, 09 Maj 2018 21:00 h
 
Teuta vs Kukësi
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 09 Maj 2018
Match Time :21:00 h
Match number :2
 

Head-to-head

Teuta Stats Kukësi
8 Current rank 2
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 18/9/9
6/6/6 W/D/L (Home)8/5/5
6/4/8 W/D/L (Away)10/4/4
46Points63
54 : 57 Goals61 : 41
-3 Difference20
Teuta - Lushnja 6:2 Highest won homeKukësi - Partizani 4:0
Teuta - Skenderbeu 1:4 Highest loss homeKukësi - Lushnja 1:3
Skenderbeu - Teuta 1:3 Highest won awayLuftetari - Kukësi 0:3
Vllaznia - Teuta 2:0 Highest loss awayVllaznia - Kukësi 2:1


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
4E shtunë, 15. Shtator 201818:45Teuta-Kukësi0-1
13E hënë, 12. Nentor 201814:00Kukësi-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2015-16
3E shtunë, 12. Shtator 201516:00Kukësi-Teuta3-0
12E hënë, 23. Nentor 201517:00Teuta-Kukësi1-0
Kupa e Shqiperise 2015-16
6E shtunë, 23. Janar 201617:00Teuta-Kukësi1-0
Kategoria Superiore 2015-16
21E shtunë, 13. Shkurt 201613:00Kukësi-Teuta2-2
Kupa e Shqiperise 2015-16
7E mërkurë, 17. Shkurt 201613:30Kukësi-Teuta2-0
Kategoria Superiore 2015-16
30E shtunë, 16. Prill 201619:00Teuta-Kukësi0-0
Kategoria Superiore 2016-17
2E hënë, 12. Shtator 201616:00Kukësi-Teuta3-0
11E hënë, 21. Nentor 201618:00Teuta-Kukësi1-2
20E diel, 05. Shkurt 201714:00Kukësi-Teuta1-0
29E shtunë, 15. Prill 201719:00Teuta-Kukësi0-2
Kategoria Superiore 2017-18
6E hënë, 16. Tetor 201714:00Kukësi-Teuta4-2
15E diel, 17. Dhjetor 201716:00Teuta-Kukësi1-2
24E shtunë, 10. Mars 201814:00Kukësi-Teuta3-2
33E mërkurë, 09. Maj 201819:00Teuta-Kukësi3-2
Kategoria Superiore 2013-14
4E diel, 22. Shtator 201314:00Kukësi-Teuta0-0
15E shtunë, 14. Dhjetor 201317:00Teuta-Kukësi2-1
27E shtunë, 05. Prill 201414:00Kukësi-Teuta3-0
Kategoria Superiore 2012-13
8E diel, 28. Tetor 201214:00Kukësi-Teuta1-1
21E diel, 07. Prill 201317:00Teuta-Kukësi1-1
Kupa e Shqiperise 2011-12
3E mërkurë, 21. Shtator 201116:00Kukësi-Teuta1-1
4E mërkurë, 28. Shtator 201115:30Teuta-Kukësi3-1
Kupa e Shqiperise 2013-14
3E mërkurë, 26. Mars 201414:00Kukësi-Teuta3-2
4E mërkurë, 09. Prill 201418:00Teuta-Kukësi0-1
Kategoria Superiore 2014-15
7E diel, 05. Tetor 201413:00Kukësi-Teuta1-0
16E premte, 12. Dhjetor 201413:00Teuta-Kukësi0-3
25E mërkurë, 04. Mars 201514:00Kukësi-Teuta5-2
34E shtunë, 09. Maj 201516:00Teuta-Kukësi2-3