HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 22 Prill 2018 21:00 h
 
Flamurtari vs Teuta
 

Match details
Match Date :E diel, 22 Prill 2018
Match Time :21:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Flamurtari Stats Teuta
6 Current rank 8
36 Matches 36
11/13/12 W/D/L (Total) 12/10/14
6/7/5 W/D/L (Home)6/6/6
5/6/7 W/D/L (Away)6/4/8
46Points46
37 : 37 Goals54 : 57
0 Difference-3
Flamurtari - Lushnja 3:1 Highest won homeTeuta - Lushnja 6:2
Flamurtari - Skenderbeu 0:3 Highest loss homeTeuta - Skenderbeu 1:4
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest won awaySkenderbeu - Teuta 1:3
Vllaznia - Flamurtari 3:0 Highest loss awayVllaznia - Teuta 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
1E diel, 19. Gusht 201819:45Teuta-Flamurtari0-0
10E shtunë, 27. Tetor 201817:00Flamurtari-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2015-16
1E shtunë, 22. Gusht 201517:00Flamurtari-Teuta0-1
10E shtunë, 07. Nentor 201517:00Teuta-Flamurtari3-1
19E diel, 31. Janar 201617:00Flamurtari-Teuta1-0
28E shtunë, 02. Prill 201619:00Teuta-Flamurtari1-1
Kategoria Superiore 2016-17
4E shtunë, 24. Shtator 201617:00Flamurtari-Teuta0-0
13E mërkurë, 30. Nentor 201617:00Teuta-Flamurtari1-2
22E diel, 19. Shkurt 201717:00Flamurtari-Teuta0-1
31E diel, 30. Prill 201719:00Teuta-Flamurtari0-0
Kategoria Superiore 2017-18
3E diel, 24. Shtator 201717:00Teuta-Flamurtari1-2
12E shtunë, 25. Nentor 201717:00Flamurtari-Teuta0-0
21E shtunë, 24. Shkurt 201817:00Teuta-Flamurtari0-0
30E diel, 22. Prill 201819:00Flamurtari-Teuta3-1
Kategoria Superiore 2013-14
3E mërkurë, 18. Shtator 201314:00Teuta-Flamurtari2-1
14E diel, 08. Dhjetor 201313:00Flamurtari-Teuta2-0
24E diel, 16. Mars 201417:00Flamurtari-Teuta0-0
Kategoria Superiore 2012-13
5E diel, 30. Shtator 201217:00Teuta-Flamurtari2-1
18E diel, 10. Mars 201317:00Flamurtari-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2011-12
2E shtunë, 17. Shtator 201118:00Teuta-Flamurtari1-0
Kupa e Shqiperise 2011-12
6E mërkurë, 26. Tetor 201114:00Flamurtari-Teuta1-0
Kategoria Superiore 2011-12
15E diel, 04. Mars 201213:00Flamurtari-Teuta1-1
Kategoria Superiore 2009-10
4E shtunë, 19. Shtator 200916:00Flamurtari-Teuta0-3Match Report
15E mërkurë, 16. Dhjetor 200913:30Teuta-Flamurtari1-0Match Report
32E premte, 14. Maj 201016:30Teuta-Flamurtari3-1Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
5E shtunë, 25. Shtator 201015:00Teuta-Flamurtari2-1
16E enjte, 23. Dhjetor 201013:00Flamurtari-Teuta1-0
26E shtunë, 02. Prill 201118:00Teuta-Flamurtari1-1
Kategoria Superiore 2014-15
1E shtunë, 23. Gusht 201420:00Flamurtari-Teuta2-1
10E mërkurë, 29. Tetor 201417:00Teuta-Flamurtari1-0
19E shtunë, 24. Janar 201517:00Flamurtari-Teuta2-1
28E shtunë, 21. Mars 201514:00Teuta-Flamurtari1-0