HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 14 Prill 2018 18:00 h
 
Kamza vs Lushnja
 

Match details
Match Date :E shtunë, 14 Prill 2018
Match Time :18:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Kamza Stats Lushnja
6 Current rank 10
16 Matches 16
6/5/5 W/D/L (Total) 2/2/12
3/3/2 W/D/L (Home)1/1/6
3/2/3 W/D/L (Away)1/1/6
23Points8
15 : 16 Goals11 : 32
-1 Difference-21
Kamza - Vllaznia 1:0 Highest won homeLushnja - Teuta 2:1
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeLushnja - Laci 0:3
Teuta - Kamza 0:1 Highest won awayKukësi - Lushnja 1:3
Vllaznia - Kamza 3:2 Highest loss awaySkenderbeu - Lushnja 4:1


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
3E shtunë, 23. Shtator 201714:00Lushnja-Kamza0-0
12E diel, 26. Nentor 201714:00Kamza-Lushnja2-1
Kategoria 1 2010-11
15E enjte, 23. Dhjetor 201013:00Kamza-Lushnja1-0
30E hënë, 16. Maj 201116:00Lushnja-Kamza1-0
Kupa e Shqiperise 2011-12
3E mërkurë, 21. Shtator 201116:00Lushnja-Kamza2-1
4E mërkurë, 28. Shtator 201115:30Kamza-Lushnja1-0
Kategoria 1 2012-13
14E shtunë, 01. Dhjetor 201214:00Lushnja-Kamza2-0
29E shtunë, 04. Maj 201317:00Kamza-Lushnja5-3
Kategoria 1 2009-10
4E shtunë, 19. Shtator 200916:00Kamza-Lushnja1-0Match Report
19E shtunë, 20. Shkurt 201014:00Lushnja-Kamza1-0