HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 14 Prill 2018 21:00 h
 
Skenderbeu vs Kamza
 

Match details
Match Date :E shtunë, 14 Prill 2018
Match Time :21:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Skenderbeu Stats Kamza
1 Current rank 7
36 Matches 36
22/6/8 W/D/L (Total) 12/10/14
14/1/3 W/D/L (Home)6/5/7
8/5/5 W/D/L (Away)6/5/7
72Points46
68 : 41 Goals37 : 41
27 Difference-4
Skenderbeu - Laci 4:0 Highest won homeKamza - Laci 3:1
Skenderbeu - Vllaznia 1:5 Highest loss homeKamza - Flamurtari 0:3
Teuta - Skenderbeu 1:4 Highest won awayLushnja - Kamza 2:3
Luftetari - Skenderbeu 2:0 Highest loss awayLaci - Kamza 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
2E hënë, 18. Shtator 201716:00Kamza-Skenderbeu1-1
11E diel, 19. Nentor 201717:00Skenderbeu-Kamza1-1
20E diel, 18. Shkurt 201814:00Kamza-Skenderbeu1-2
29E shtunë, 14. Prill 201819:00Skenderbeu-Kamza3-2
Kategoria Superiore 2011-12
5E shtunë, 15. Tetor 201118:00Skenderbeu-Kamza0-0
18E hënë, 26. Mars 201215:00Kamza-Skenderbeu0-1