HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 08 Prill 2018 16:00 h
 
Kamza vs Kukësi
 

Match details
Match Date :E diel, 08 Prill 2018
Match Time :16:00 h
Match number :2
 

Head-to-head

Kamza Stats Kukësi
7 Current rank 2
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 18/9/9
6/5/7 W/D/L (Home)8/5/5
6/5/7 W/D/L (Away)10/4/4
46Points63
37 : 41 Goals61 : 41
-4 Difference20
Kamza - Laci 3:1 Highest won homeKukësi - Partizani 4:0
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeKukësi - Lushnja 1:3
Lushnja - Kamza 2:3 Highest won awayLuftetari - Kukësi 0:3
Laci - Kamza 2:0 Highest loss awayVllaznia - Kukësi 2:1


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
5E diel, 23. Shtator 201818:45Kukësi-Kamza1-0
14E diel, 25. Nentor 201814:00Kamza-Kukësi0-2
Kategoria Superiore 2017-18
1E shtunë, 09. Shtator 201716:00Kukësi-Kamza1-0
10E enjte, 16. Nentor 201714:00Kamza-Kukësi2-2
19E shtunë, 10. Shkurt 201814:00Kukësi-Kamza0-1
28E diel, 08. Prill 201814:00Kamza-Kukësi0-1