HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 08 Prill 2018 16:00 h
 
Laci vs Partizani
 

Match details
Match Date :E diel, 08 Prill 2018
Match Time :16:00 h
Match number :1
 

Head-to-head

Laci Stats Partizani
4 Current rank 5
36 Matches 36
16/8/12 W/D/L (Total) 15/8/13
10/4/4 W/D/L (Home)8/4/6
6/4/8 W/D/L (Away)7/4/7
56Points53
44 : 38 Goals41 : 36
6 Difference5
Laci - Vllaznia 2:0 Highest won homePartizani - Lushnja 6:0
Laci - Partizani 0:3 Highest loss homePartizani - Laci 0:2
Lushnja - Laci 0:3 Highest won awayLushnja - Partizani 0:3
Skenderbeu - Laci 4:0 Highest loss awayLuftetari - Partizani 5:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
4E diel, 16. Shtator 201815:45Laci-Partizani0-0
13E diel, 11. Nentor 201817:00Partizani-Laci1-0
Kupa e Shqiperise 2014-15
1E mërkurë, 04. Shkurt 201514:00Partizani-Laci2-0
2E mërkurë, 18. Shkurt 201514:00Laci-Partizani3-0
Kategoria Superiore 2015-16
1E premte, 21. Gusht 201520:00Partizani-Laci1-1
10E diel, 08. Nentor 201513:00Laci-Partizani2-3
Kupa e Shqiperise 2015-16
6E shtunë, 23. Janar 201614:00Laci-Partizani2-0
Kategoria Superiore 2015-16
19E shtunë, 30. Janar 201617:00Partizani-Laci2-0
Kupa e Shqiperise 2015-16
7E mërkurë, 17. Shkurt 201617:00Partizani-Laci1-0
Kategoria Superiore 2015-16
28E shtunë, 02. Prill 201616:00Laci-Partizani0-0
Kategoria Superiore 2016-17
6E enjte, 13. Tetor 201614:00Laci-Partizani0-2
15E shtunë, 10. Dhjetor 201614:00Partizani-Laci1-0
24E diel, 05. Mars 201714:00Laci-Partizani0-1
33E enjte, 11. Maj 201718:30Partizani-Laci0-0
Kategoria Superiore 2017-18
1E diel, 10. Shtator 201719:00Partizani-Laci0-2
10E enjte, 16. Nentor 201714:00Laci-Partizani1-0
19E shtunë, 10. Shkurt 201817:00Partizani-Laci0-0
28E diel, 08. Prill 201814:00Laci-Partizani0-3
Kategoria Superiore 2013-14
2E shtunë, 14. Shtator 201314:00Laci-Partizani1-0
13E diel, 01. Dhjetor 201313:30Partizani-Laci2-1
31E mërkurë, 30. Prill 201416:00Laci-Partizani2-0
Kategoria Superiore 2014-15
1E diel, 24. Gusht 201417:00Laci-Partizani1-1
10E mërkurë, 29. Tetor 201417:00Partizani-Laci2-0
19E diel, 25. Janar 201514:00Laci-Partizani1-1
28E diel, 22. Mars 201517:00Partizani-Laci1-0