HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 10 Mars 2018 16:00 h
 
Kamza vs Vllaznia
 

Match details
Match Date :E shtunë, 10 Mars 2018
Match Time :16:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Kamza

Head-to-head

Kamza Stats Vllaznia
7 Current rank 9
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 12/8/16
6/5/7 W/D/L (Home)9/3/6
6/5/7 W/D/L (Away)3/5/10
46Points44
37 : 41 Goals38 : 42
-4 Difference-4
Kamza - Laci 3:1 Highest won homeVllaznia - Lushnja 4:0
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeVllaznia - Skenderbeu 0:2
Lushnja - Kamza 2:3 Highest won awaySkenderbeu - Vllaznia 1:5
Laci - Kamza 2:0 Highest loss awaySkenderbeu - Vllaznia 4:1


History of matches
Kupa e Shqiperise 2016-17
4E mërkurë, 26. Tetor 201614:00Kamza-Vllaznia0-2
5E mërkurë, 16. Nentor 201613:30Vllaznia-Kamza6-0
Kategoria Superiore 2017-18
6E hënë, 16. Tetor 201714:00Kamza-Vllaznia1-0
15E shtunë, 16. Dhjetor 201713:00Vllaznia-Kamza3-2
24E shtunë, 10. Mars 201814:00Kamza-Vllaznia0-0
33E mërkurë, 09. Maj 201819:00Vllaznia-Kamza0-0
Kategoria Superiore 2011-12
2E premte, 16. Shtator 201116:00Kamza-Vllaznia1-0
15E diel, 04. Mars 201214:00Vllaznia-Kamza4-0