HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 24 Shkurt 2018 16:00 h
 
Laci vs Vllaznia
 

Match details
Match Date :E shtunë, 24 Shkurt 2018
Match Time :16:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Laci Stats Vllaznia
3 Current rank 8
16 Matches 16
8/3/5 W/D/L (Total) 4/3/9
4/1/3 W/D/L (Home)3/1/4
4/2/2 W/D/L (Away)1/2/5
27Points15
19 : 13 Goals14 : 22
6 Difference-8
Laci - Vllaznia 2:0 Highest won homeVllaznia - Kamza 3:2
Laci - Luftetari 0:1 Highest loss homeVllaznia - Skenderbeu 0:2
Lushnja - Laci 0:3 Highest won awayLushnja - Vllaznia 0:2
Kukësi - Laci 3:0 Highest loss awayFlamurtari - Vllaznia 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
4E shtunë, 30. Shtator 201714:00Laci-Vllaznia2-0
13E diel, 03. Dhjetor 201713:00Vllaznia-Laci1-2
Kategoria Superiore 2015-16
5E diel, 27. Shtator 201513:00Vllaznia-Laci0-1
14E mërkurë, 02. Dhjetor 201514:00Laci-Vllaznia2-0
23E shtunë, 27. Shkurt 201613:30Vllaznia-Laci0-0
32E shtunë, 30. Prill 201616:00Laci-Vllaznia3-2
Kategoria Superiore 2016-17
7E hënë, 17. Tetor 201614:00Vllaznia-Laci1-2
16E mërkurë, 14. Dhjetor 201614:00Laci-Vllaznia1-0
25E diel, 12. Mars 201714:00Vllaznia-Laci1-0
34E hënë, 15. Maj 201716:00Laci-Vllaznia3-0
Kategoria Superiore 2013-14
5E shtunë, 28. Shtator 201314:00Vllaznia-Laci3-0
16E diel, 22. Dhjetor 201313:30Laci-Vllaznia3-0
25E diel, 23. Mars 201414:00Laci-Vllaznia0-2
Kategoria Superiore 2012-13
6E diel, 07. Tetor 201214:00Vllaznia-Laci1-0
19E diel, 17. Mars 201314:00Laci-Vllaznia2-1
Kategoria Superiore 2011-12
1E shtunë, 10. Shtator 201116:00Vllaznia-Laci3-1
14E premte, 10. Shkurt 201214:00Laci-Vllaznia1-0
Kupa e Shqiperise 2010-11
5E mërkurë, 16. Shkurt 201113:00Vllaznia-Laci2-0
5E mërkurë, 02. Mars 201113:00Laci-Vllaznia2-4
Kategoria Superiore 2009-10
8E shtunë, 24. Tetor 200914:00Laci-Vllaznia3-1Match Report
19E diel, 31. Janar 201014:00Vllaznia-Laci1-2Match Report
24E diel, 21. Mars 201014:00Vllaznia-Laci1-0Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
3E diel, 12. Shtator 201016:40Vllaznia-Laci2-1
14E shtunë, 11. Dhjetor 201013:00Laci-Vllaznia0-1Match Report
28E shtunë, 16. Prill 201116:30Laci-Vllaznia1-3
Kategoria Superiore 2014-15
7E diel, 05. Tetor 201413:00Laci-Vllaznia3-0
16E shtunë, 13. Dhjetor 201413:07Vllaznia-Laci1-0
25E mërkurë, 04. Mars 201514:00Laci-Vllaznia1-0
34E shtunë, 09. Maj 201516:00Vllaznia-Laci0-1