HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 18 Shkurt 2018 16:00 h
 
Laci vs Luftetari
 

Match details
Match Date :E diel, 18 Shkurt 2018
Match Time :16:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Laci Stats Luftetari
4 Current rank 3
36 Matches 36
16/8/12 W/D/L (Total) 16/11/9
10/4/4 W/D/L (Home)9/6/3
6/4/8 W/D/L (Away)7/5/6
56Points59
44 : 38 Goals47 : 36
6 Difference11
Laci - Vllaznia 2:0 Highest won homeLuftetari - Partizani 5:0
Laci - Partizani 0:3 Highest loss homeLuftetari - Kukësi 0:3
Lushnja - Laci 0:3 Highest won awayVllaznia - Luftetari 0:2
Skenderbeu - Laci 4:0 Highest loss awayPartizani - Luftetari 3:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
2E shtunë, 25. Gusht 201816:45Laci-Luftetari2-1
11E shtunë, 03. Nentor 201814:00Luftetari-Laci0-1
Kategoria Superiore 2016-17
5E shtunë, 01. Tetor 201614:00Luftetari-Laci1-0
14E diel, 04. Dhjetor 201614:00Laci-Luftetari2-2
23E shtunë, 25. Shkurt 201714:00Luftetari-Laci1-1
32E shtunë, 06. Maj 201716:00Laci-Luftetari2-1
Kategoria Superiore 2017-18
2E diel, 17. Shtator 201716:00Laci-Luftetari0-1
11E hënë, 20. Nentor 201714:00Luftetari-Laci1-1
20E diel, 18. Shkurt 201814:00Laci-Luftetari2-2
29E shtunë, 14. Prill 201816:00Luftetari-Laci2-1
Kategoria Superiore 2012-13
9E shtunë, 03. Nentor 201214:00Laci-Luftetari3-0
22E premte, 12. Prill 201314:00Luftetari-Laci0-3