HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 18 Shkurt 2018 16:00 h
 
Kamza vs Skenderbeu
 

Match details
Match Date :E diel, 18 Shkurt 2018
Match Time :16:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Kamza Stats Skenderbeu
7 Current rank 1
36 Matches 36
12/10/14 W/D/L (Total) 22/6/8
6/5/7 W/D/L (Home)14/1/3
6/5/7 W/D/L (Away)8/5/5
46Points72
37 : 41 Goals68 : 41
-4 Difference27
Kamza - Laci 3:1 Highest won homeSkenderbeu - Laci 4:0
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss homeSkenderbeu - Vllaznia 1:5
Lushnja - Kamza 2:3 Highest won awayTeuta - Skenderbeu 1:4
Laci - Kamza 2:0 Highest loss awayLuftetari - Skenderbeu 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
9E diel, 21. Tetor 201814:00Skenderbeu-Kamza2-0
Kategoria Superiore 2017-18
2E hënë, 18. Shtator 201716:00Kamza-Skenderbeu1-1
11E diel, 19. Nentor 201717:00Skenderbeu-Kamza1-1
20E diel, 18. Shkurt 201814:00Kamza-Skenderbeu1-2
29E shtunë, 14. Prill 201819:00Skenderbeu-Kamza3-2
Kategoria Superiore 2011-12
5E shtunë, 15. Tetor 201118:00Skenderbeu-Kamza0-0
18E hënë, 26. Mars 201215:00Kamza-Skenderbeu0-1