HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 04 Shkurt 2018 16:00 h
 
Partizani vs Kamza
 

Match details
Match Date :E diel, 04 Shkurt 2018
Match Time :16:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Partizani Stats Kamza
5 Current rank 6
16 Matches 16
7/3/6 W/D/L (Total) 6/5/5
3/3/2 W/D/L (Home)3/3/2
4/0/4 W/D/L (Away)3/2/3
24Points23
15 : 16 Goals15 : 16
-1 Difference-1
Partizani - Luftetari 2:0 Highest won homeKamza - Vllaznia 1:0
Partizani - Laci 0:2 Highest loss homeKamza - Flamurtari 0:3
Lushnja - Partizani 0:3 Highest won awayTeuta - Kamza 0:1
Luftetari - Partizani 5:0 Highest loss awayVllaznia - Kamza 3:2


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
9E shtunë, 04. Nentor 201714:00Kamza-Partizani1-0
Kategoria 1 2010-11
14E diel, 19. Dhjetor 201013:00Kamza-Partizani2-0
29E mërkurë, 04. Maj 201116:00Partizani-Kamza1-4
Kategoria 1 2012-13
13E shtunë, 24. Nentor 201214:00Kamza-Partizani0-2
28E shtunë, 27. Prill 201315:00Partizani-Kamza1-2
Kupa e Shqiperise 2010-11
3E mërkurë, 20. Tetor 201014:30Partizani-Kamza0-1
3E mërkurë, 03. Nentor 201014:30Kamza-Partizani0-0
Kategoria 1 2009-10
7E shtunë, 17. Tetor 200914:30Partizani-Kamza2-1Match Report
22E shtunë, 20. Mars 201014:00Kamza-Partizani1-1Match Report