HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Nentor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 19 Nentor 2017 19:00 h
 
Skenderbeu vs Kamza
 

Match details
Match Date :E diel, 19 Nentor 2017
Match Time :19:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Skenderbeu Stats Kamza
1 Current rank 4
10 Matches 10
8/2/0 W/D/L (Total) 4/4/2
5/0/0 W/D/L (Home)2/3/0
3/2/0 W/D/L (Away)2/1/2
26Points16
22 : 6 Goals9 : 7
16 Difference2
Skenderbeu - Lushnja 4:1 Highest won homeKamza - Vllaznia 1:0
---- Highest loss home----
Teuta - Skenderbeu 1:4 Highest won awayLaci - Kamza 0:1
---- Highest loss awayFlamurtari - Kamza 1:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
2E hënë, 18. Shtator 201716:00Kamza-Skenderbeu1-1
Kategoria Superiore 2011-12
5E shtunë, 15. Tetor 201118:00Skenderbeu-Kamza0-0
18E hënë, 26. Mars 201215:00Kamza-Skenderbeu0-1