HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 04 Nentor 2017 19:00 h
 
Teuta vs Laci
 

Match details
Match Date :E shtunë, 04 Nentor 2017
Match Time :19:00 h
Match number :31
 

Head-to-head

Teuta Stats Laci
9 Current rank 3
16 Matches 16
4/3/9 W/D/L (Total) 8/3/5
2/1/5 W/D/L (Home)4/1/3
2/2/4 W/D/L (Away)4/2/2
15Points27
18 : 27 Goals19 : 13
-9 Difference6
Teuta - Luftetari 2:1 Highest won homeLaci - Vllaznia 2:0
Teuta - Skenderbeu 1:4 Highest loss homeLaci - Luftetari 0:1
Vllaznia - Teuta 0:1 Highest won awayLushnja - Laci 0:3
Kukësi - Teuta 4:2 Highest loss awayKukësi - Laci 3:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
9E shtunë, 04. Nentor 201717:00Teuta-Laci1-1
Kategoria Superiore 2015-16
8E diel, 25. Tetor 201516:00Laci-Teuta2-2
17E premte, 18. Dhjetor 201514:00Teuta-Laci0-1
26E diel, 13. Mars 201613:00Laci-Teuta1-2
35E shtunë, 14. Maj 201617:30Teuta-Laci1-0
Kategoria Superiore 2016-17
9E diel, 30. Tetor 201614:00Teuta-Laci3-0
18E enjte, 22. Dhjetor 201614:00Laci-Teuta0-2
27E shtunë, 01. Prill 201716:00Teuta-Laci2-0
36E shtunë, 27. Maj 201717:00Laci-Teuta2-1
Kategoria Superiore 2013-14
9E shtunë, 26. Tetor 201314:00Teuta-Laci2-1
20E shtunë, 22. Shkurt 201414:00Laci-Teuta2-1
29E diel, 20. Prill 201416:00Laci-Teuta1-0
Kategoria Superiore 2012-13
12E diel, 25. Nentor 201214:00Laci-Teuta1-0
25E premte, 03. Maj 201317:00Teuta-Laci1-0
Kategoria Superiore 2011-12
10E diel, 27. Nentor 201117:00Teuta-Laci1-0Match Report
23E mërkurë, 25. Prill 201216:00Laci-Teuta1-0
Kategoria Superiore 2009-10
7E diel, 18. Tetor 200914:30Teuta-Laci2-1Match Report
18E diel, 24. Janar 201014:00Laci-Teuta0-0Match Report
26E premte, 02. Prill 201015:00Teuta-Laci0-0Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
1E shtunë, 21. Gusht 201020:30Teuta-Laci0-0Match Report
12E diel, 21. Nentor 201013:00Laci-Teuta1-0
33E hënë, 16. Maj 201116:00Teuta-Laci3-2
Kategoria Superiore 2014-15
4E diel, 14. Shtator 201420:00Teuta-Laci0-0
13E diel, 23. Nentor 201414:00Laci-Teuta3-0
22E shtunë, 14. Shkurt 201514:00Teuta-Laci1-3
31E premte, 17. Prill 201516:00Laci-Teuta1-0