HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E shtunë, 21 Tetor 2017 16:00 h
 
Lushnja vs Laci
 

Match details
Match Date :E shtunë, 21 Tetor 2017
Match Time :16:00 h
Match number :21
 

Head-to-head

Lushnja Stats Laci
10 Current rank 3
16 Matches 16
2/2/12 W/D/L (Total) 8/3/5
1/1/6 W/D/L (Home)4/1/3
1/1/6 W/D/L (Away)4/2/2
8Points27
11 : 32 Goals19 : 13
-21 Difference6
Lushnja - Teuta 2:1 Highest won homeLaci - Vllaznia 2:0
Lushnja - Laci 0:3 Highest loss homeLaci - Luftetari 0:1
Kukësi - Lushnja 1:3 Highest won awayLushnja - Laci 0:3
Skenderbeu - Lushnja 4:1 Highest loss awayKukësi - Laci 3:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
7E shtunë, 21. Tetor 201714:00Lushnja-Laci0-3
Kupa e Shqiperise 2017-18
4E mërkurë, 29. Nentor 201714:00Lushnja-Laci1-3
5E mërkurë, 13. Dhjetor 201713:00Laci-Lushnja0-1
Kategoria Superiore 2017-18
16E premte, 22. Dhjetor 201713:00Laci-Lushnja3-1
Kategoria Superiore 2013-14
3E mërkurë, 18. Shtator 201314:00Lushnja-Laci1-0
14E diel, 08. Dhjetor 201313:00Laci-Lushnja3-1
23E mërkurë, 12. Mars 201415:00Laci-Lushnja1-0