HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E hënë, 16 Tetor 2017 16:00 h
 
Laci vs Flamurtari
 

Match details
Match Date :E hënë, 16 Tetor 2017
Match Time :16:00 h
Match number :20
 

Head-to-head

Laci Stats Flamurtari
3 Current rank 2
16 Matches 16
8/3/5 W/D/L (Total) 7/7/2
4/1/3 W/D/L (Home)3/4/1
4/2/2 W/D/L (Away)4/3/1
27Points28
19 : 13 Goals18 : 10
6 Difference8
Laci - Vllaznia 2:0 Highest won homeFlamurtari - Lushnja 3:1
Laci - Luftetari 0:1 Highest loss homeFlamurtari - Laci 0:1
Lushnja - Laci 0:3 Highest won awayKamza - Flamurtari 0:3
Kukësi - Laci 3:0 Highest loss awaySkenderbeu - Flamurtari 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
6E hënë, 16. Tetor 201714:00Laci-Flamurtari1-1
15E shtunë, 16. Dhjetor 201716:00Flamurtari-Laci0-1Match Report
Kategoria Superiore 2015-16
3E diel, 13. Shtator 201516:00Flamurtari-Laci0-0
12E hënë, 23. Nentor 201514:00Laci-Flamurtari2-1
21E shtunë, 13. Shkurt 201616:00Flamurtari-Laci0-1
30E shtunë, 16. Prill 201616:00Laci-Flamurtari1-2
Kategoria Superiore 2016-17
8E shtunë, 22. Tetor 201614:00Laci-Flamurtari1-1
17E diel, 18. Dhjetor 201617:00Flamurtari-Laci1-0
26E shtunë, 18. Mars 201714:00Laci-Flamurtari1-0
35E shtunë, 20. Maj 201717:30Flamurtari-Laci0-0
Kategoria Superiore 2013-14
8E premte, 18. Tetor 201314:00Laci-Flamurtari1-0
19E diel, 16. Shkurt 201413:00Flamurtari-Laci1-1
27E shtunë, 05. Prill 201414:00Laci-Flamurtari0-1
Kategoria Superiore 2012-13
2E premte, 31. Gusht 201219:00Flamurtari-Laci0-1
15E diel, 17. Shkurt 201314:00Laci-Flamurtari1-2
Kategoria Superiore 2011-12
13E premte, 23. Dhjetor 201113:00Laci-Flamurtari0-0
26E shtunë, 12. Maj 201217:00Flamurtari-Laci0-0
Kategoria Superiore 2009-10
10E diel, 08. Nentor 200913:00Flamurtari-Laci0-0Match Report
21E premte, 12. Shkurt 201014:00Laci-Flamurtari3-2Match Report
23E diel, 07. Mars 201013:00Laci-Flamurtari3-1Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
8E diel, 24. Tetor 201013:15Flamurtari-Laci1-0
19E premte, 04. Shkurt 201113:00Laci-Flamurtari0-1
30E hënë, 25. Prill 201116:30Laci-Flamurtari1-1
Kategoria Superiore 2014-15
6E shtunë, 27. Shtator 201419:00Flamurtari-Laci1-1
15E diel, 07. Dhjetor 201413:00Laci-Flamurtari1-1
24E enjte, 12. Mars 201517:00Flamurtari-Laci0-2Match Report
33E shtunë, 02. Maj 201516:00Laci-Flamurtari2-1