HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Nentor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 01 Tetor 2017 16:00 h
 
Kamza vs Teuta
 

Match details
Match Date :E diel, 01 Tetor 2017
Match Time :16:00 h
Match number :8
 

Head-to-head

Kamza Stats Teuta
4 Current rank 7
10 Matches 10
4/4/2 W/D/L (Total) 3/2/5
2/3/0 W/D/L (Home)1/1/3
2/1/2 W/D/L (Away)2/1/2
16Points11
9 : 7 Goals14 : 19
2 Difference-5
Kamza - Vllaznia 1:0 Highest won homeTeuta - Luftetari 2:1
---- Highest loss homeTeuta - Skenderbeu 1:4
Laci - Kamza 0:1 Highest won awayVllaznia - Teuta 0:1
Flamurtari - Kamza 1:0 Highest loss awayKukësi - Teuta 4:2


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
4E diel, 01. Tetor 201714:00Kamza-Teuta1-1
Kupa e Shqiperise 2015-16
3E mërkurë, 21. Tetor 201514:30Kamza-Teuta0-1
4E mërkurë, 04. Nentor 201514:00Teuta-Kamza3-0
Kupa e Shqiperise 2011-12
7E mërkurë, 23. Nentor 201113:00Teuta-Kamza1-1
Kategoria Superiore 2011-12
11E diel, 04. Dhjetor 201113:35Kamza-Teuta1-2
24E diel, 29. Prill 201213:00Teuta-Kamza0-0