HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Korrik 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E diel, 24 Shtator 2017 16:00 h
 
Kukësi vs Laci
 

Match details
Match Date :E diel, 24 Shtator 2017
Match Time :16:00 h
Match number :1
 

Head-to-head

Kukësi Stats Laci
2 Current rank 4
36 Matches 36
18/9/9 W/D/L (Total) 16/8/12
8/5/5 W/D/L (Home)10/4/4
10/4/4 W/D/L (Away)6/4/8
63Points56
61 : 41 Goals44 : 38
20 Difference6
Kukësi - Partizani 4:0 Highest won homeLaci - Vllaznia 2:0
Kukësi - Lushnja 1:3 Highest loss homeLaci - Partizani 0:3
Luftetari - Kukësi 0:3 Highest won awayLushnja - Laci 0:3
Vllaznia - Kukësi 2:1 Highest loss awaySkenderbeu - Laci 4:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
3E diel, 24. Shtator 201714:00Kukësi-Laci3-0
12E shtunë, 25. Nentor 201714:00Laci-Kukësi0-1
21E shtunë, 24. Shkurt 201814:00Kukësi-Laci1-0
30E diel, 22. Prill 201816:00Laci-Kukësi0-0
Kupa e Shqiperise 2014-15
5E premte, 29. Maj 201520:00Kukësi-Laci1-2
Kategoria Superiore 2015-16
7E shtunë, 17. Tetor 201514:00Kukësi-Laci1-0
16E shtunë, 12. Dhjetor 201514:00Laci-Kukësi1-1
25E mërkurë, 09. Mars 201614:00Kukësi-Laci1-0
34E diel, 08. Maj 201616:00Laci-Kukësi1-1
Kupa e Shqiperise 2015-16
10E diel, 22. Maj 201619:00Laci-Kukësi4-6
Kategoria Superiore 2016-17
4E shtunë, 24. Shtator 201614:00Laci-Kukësi0-0
13E mërkurë, 30. Nentor 201614:00Kukësi-Laci2-0
22E hënë, 20. Shkurt 201714:00Laci-Kukësi0-0
31E shtunë, 29. Prill 201716:00Kukësi-Laci2-1
Kategoria Superiore 2013-14
10E diel, 03. Nentor 201314:00Laci-Kukësi1-2
21E diel, 02. Mars 201414:00Kukësi-Laci1-0
30E shtunë, 26. Prill 201416:00Kukësi-Laci1-1
Kategoria Superiore 2012-13
5E diel, 30. Shtator 201214:00Laci-Kukësi1-1
18E diel, 10. Mars 201314:00Kukësi-Laci2-1
Kategoria Superiore 2014-15
3E mërkurë, 10. Shtator 201416:00Laci-Kukësi0-0
12E diel, 09. Nentor 201413:00Kukësi-Laci1-0
21E diel, 08. Shkurt 201514:00Laci-Kukësi2-1
30E hënë, 13. Prill 201515:00Kukësi-Laci0-0