HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
E hënë, 18 Shtator 2017 18:00 h
 
Kamza vs Skenderbeu
 

Match details
Match Date :E hënë, 18 Shtator 2017
Match Time :18:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Kamza Stats Skenderbeu
6 Current rank 1
16 Matches 16
6/5/5 W/D/L (Total) 11/4/1
3/3/2 W/D/L (Home)7/1/0
3/2/3 W/D/L (Away)4/3/1
23Points37
15 : 16 Goals31 : 11
-1 Difference20
Kamza - Vllaznia 1:0 Highest won homeSkenderbeu - Lushnja 4:1
Kamza - Flamurtari 0:3 Highest loss home----
Teuta - Kamza 0:1 Highest won awayTeuta - Skenderbeu 1:4
Vllaznia - Kamza 3:2 Highest loss awayLaci - Skenderbeu 1:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
2E hënë, 18. Shtator 201716:00Kamza-Skenderbeu1-1
11E diel, 19. Nentor 201717:00Skenderbeu-Kamza1-1
Kategoria Superiore 2011-12
5E shtunë, 15. Tetor 201118:00Skenderbeu-Kamza0-0
18E hënë, 26. Mars 201215:00Kamza-Skenderbeu0-1