HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Prill 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
E diel, 09 Prill 2017 18:00 h
 
Kukësi vs Vllaznia
 

Match details
Match Date :E diel, 09 Prill 2017
Match Time :18:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes

Head-to-head

Kukësi Stats Vllaznia
1 Current rank 6
36 Matches 36
20/15/1 W/D/L (Total) 8/16/12
15/3/0 W/D/L (Home)5/9/4
5/12/1 W/D/L (Away)3/7/8
75Points40
51 : 18 Goals29 : 35
33 Difference-6
Kukësi - Korabi 4:0 Highest won homeVllaznia - Korabi 3:0
---- Highest loss homeVllaznia - Laci 1:2
Teuta - Kukësi 0:2 Highest won awayKorabi - Vllaznia 0:2
Luftetari - Kukësi 1:0 Highest loss awayLaci - Vllaznia 3:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
8E diel, 29. Tetor 201714:00Kukësi-Vllaznia2-2
17E premte, 26. Janar 201817:00Vllaznia-Kukësi1-3
26E hënë, 19. Mars 201814:00Kukësi-Vllaznia2-0
Kupa e Shqiperise 2014-15
1E mërkurë, 04. Shkurt 201514:00Vllaznia-Kukësi0-2
2E mërkurë, 18. Shkurt 201514:00Kukësi-Vllaznia0-0
Kategoria Superiore 2015-16
6E shtunë, 03. Tetor 201513:00Vllaznia-Kukësi1-1
15E diel, 06. Dhjetor 201513:00Kukësi-Vllaznia1-0
24E shtunë, 05. Mars 201614:00Vllaznia-Kukësi1-2
33E mërkurë, 04. Maj 201615:30Kukësi-Vllaznia0-0
Kategoria Superiore 2016-17
1E enjte, 08. Shtator 201619:00Vllaznia-Kukësi0-0
10E diel, 06. Nentor 201614:00Kukësi-Vllaznia3-1
19E premte, 27. Janar 201718:00Vllaznia-Kukësi0-1
28E diel, 09. Prill 201716:00Kukësi-Vllaznia0-0
Kategoria Superiore 2013-14
2E shtunë, 14. Shtator 201314:00Kukësi-Vllaznia1-3Match Report
13E diel, 01. Dhjetor 201313:00Vllaznia-Kukësi1-2
23E mërkurë, 12. Mars 201415:00Kukësi-Vllaznia1-1
Kategoria Superiore 2012-13
2E shtunë, 01. Shtator 201217:00Kukësi-Vllaznia0-0
15E shtunë, 16. Shkurt 201317:00Vllaznia-Kukësi1-0
Kategoria Superiore 2014-15
1E diel, 24. Gusht 201417:00Vllaznia-Kukësi1-2
10E mërkurë, 29. Tetor 201414:00Kukësi-Vllaznia2-1
19E shtunë, 24. Janar 201517:00Vllaznia-Kukësi1-2
28E shtunë, 21. Mars 201514:00Kukësi-Vllaznia1-0