HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Qershor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
E diel, 09 Prill 2017 18:00 h
 
Laci vs Korabi
 

Match details
Match Date :E diel, 09 Prill 2017
Match Time :18:00 h
Match number :1
 

Head-to-head

Laci Stats Korabi
8 Current rank 10
36 Matches 36
10/10/16 W/D/L (Total) 2/7/27
8/5/5 W/D/L (Home)1/4/12
2/5/11 W/D/L (Away)1/3/15
40Points13
22 : 34 Goals11 : 67
-12 Difference-56
Laci - Vllaznia 3:0 Highest won homeKorabi - Flamurtari 1:0
Laci - Skenderbeu 1:5 Highest loss homeKorabi - Teuta 0:4
Vllaznia - Laci 1:2 Highest won awayTeuta - Korabi 2:3
Teuta - Laci 3:0 Highest loss awayFlamurtari - Korabi 6:0


History of matches
Kategoria Superiore 2016-17
1E mërkurë, 07. Shtator 201616:00Korabi-Laci0-0
10E shtunë, 05. Nentor 201614:00Laci-Korabi1-0
19E shtunë, 28. Janar 201714:00Korabi-Laci0-1
28E diel, 09. Prill 201716:00Laci-Korabi2-0