HOT NEWS
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
Protestojne Fanatics para fillimit te ndeshjes » Tifozat e organizuar te Tiranes ashtu siç kishin p...
Gercaliu ne vend te Teqjes » Mbrojtesi i Tiranes,Olsi Teqja,gjate nxemjes ka pe...
Klevis Dalipi:Se kuptoj mobilizimin e tepert te Te... » Pas perfundimit te ndeshjes Terbuni-Partizani 0-0,...
E premte, 06 Maj 2016
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Team statistics - Tirana
General
Matches played:9
Win:5
Draw:2
Lost:2
Highest home win:
Tirana - Skrapari

4-0
Highest home lost:

Highest away win:
Ada - Tirana

0-3
Highest away lost:
Dinamo - Tirana

4-3
Goals
Goals for:21
Goals for per match:2.33
Goals against:10
Goals against per match:1.11
No goals against:4
Home games statistics
Home games percentage:0.57
Matches total:4
Matches played:4
Total goals (for and against):15
Goals per match:3.75
Goals for12
Goals for per match:3
Goals against3
Goals against per match:0.75
Away games statistics
Away games percentage:0.71
Matches total:5
Matches played:5
Total goals (for and against):16
Goals per match:3.2
Goals for9
Goals for per match:1.8
Goals against 7
Goals against per match:1.4
Goals per matchday