HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Mars 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 4
Win: 2
Draw: 1
Lost: 1
Highest home win:
Partizani - Kevitan

4-0
Highest home lost:

Highest away win:
Kevitan - Partizani

1-5
Highest away lost:
Beslidhja - Partizani

1-0
Goals
Goals for: 10
Goals for per match: 2.5
Goals against: 3
Goals against per match: 0.75
No goals against: 1
Home games statistics
Home games percentage: 0.2
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 6
Goals per match: 3
Goals for5
Goals for per match: 2.5
Goals against1
Goals against per match: 0.5
Away games statistics
Away games percentage: 0.2
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 3.5
Goals for5
Goals for per match: 2.5
Goals against2
Goals against per match: 1
Goals per matchday