HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (31)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ronald GERCALIURonald GERCALIU  - (-)------------
 Majkel PECIMajkel PECI  - (-)------------
 Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (28)------------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (33)------------
 Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)-----1------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -1------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (28)------1-----
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)------------
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (29)------------
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (31)------------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (30)------------
 Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (30)------------
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -11-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Masato FUKUIMasato FUKUI  - (-)------------
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)------------
 Almeida HUGOAlmeida HUGO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -11-----
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir DAJAIlir DAJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer