HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 08 Prill 2020 18:00 h
 
Kukësi vs Apolonia
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 08 Prill 2020
Match Time :18:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Kukësi Stats Apolonia
1 Current rank 4
4 Matches 4
4/0/0 W/D/L (Total) 3/1/0
2/0/0 W/D/L (Home)2/0/0
2/0/0 W/D/L (Away)1/1/0
0Points0
13 : 1 Goals9 : 0
12 Difference9
Kukësi - Shkumbini 6:0 Highest won homeApolonia - Luftetari 3:0
---- Highest loss home----
Shkumbini - Kukësi 1:3 Highest won away----
---- Highest loss away----


History of matches
Kupa e Shqiperise 2018-19
4E mërkurë, 23. Janar 201913:00Apolonia-Kukësi2-1
5E mërkurë, 06. Shkurt 201913:30Kukësi-Apolonia2-0
Kategoria Superiore 2012-13
3E shtunë, 15. Shtator 201214:00Apolonia-Kukësi0-0
16E shtunë, 23. Shkurt 201314:00Kukësi-Apolonia1-0
Kategoria Superiore 2014-15
6E premte, 26. Shtator 201417:00Apolonia-Kukësi0-1
15E shtunë, 06. Dhjetor 201413:00Kukësi-Apolonia0-0
24E shtunë, 28. Shkurt 201514:00Apolonia-Kukësi2-2
33E shtunë, 02. Maj 201516:00Kukësi-Apolonia2-1