HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 18 Mars 2020 18:00 h
 
Tirana vs Beselidhja
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 18 Mars 2020
Match Time :18:00 h
 

Head-to-head

Tirana Stats Beselidhja
3 Current rank 5
4 Matches 4
3/1/0 W/D/L (Total) 3/0/1
2/0/0 W/D/L (Home)2/0/0
1/1/0 W/D/L (Away)1/0/1
0Points0
11 : 1 Goals8 : 3
10 Difference5
Tirana - Shenkolli 4:0 Highest won homeBeselidhja - Partizani 3:0
---- Highest loss home----
Kastrioti - Tirana 1:3 Highest won awayPartizani - Beselidhja 1:3
---- Highest loss awayKorabi - Beselidhja 2:1


History of matches
Kupa e Shqiperise 2016-17
8E enjte, 06. Prill 201714:00Beselidhja-Tirana1-1
9E mërkurë, 19. Prill 201718:00Tirana-Beselidhja2-0