HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 13 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for Burreli Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 09.09.2018 18:00 h Beselidhja - Burreli2-1 thumbs_down.png
2 16.09.2018 18:00 h Burreli - Vllaznia0-2 thumbs_down.png
3 22.09.2018 18:00 h Erzeni - Burreli1-0 thumbs_down.png
4 29.09.2018 18:00 h Burreli - Shenkolli1-0 thumbs_up.png
5 06.10.2018 16:00 h Vora - Burreli2-3 thumbs_up.png
6 20.10.2018 16:00 h Burreli - Iliria1-4 thumbs_down.png
7 27.10.2018 16:00 h Korabi - Burreli2-0 thumbs_down.png
8 04.11.2018 16:00 h Veleciku - Burreli1-0 thumbs_down.png
9 10.11.2018 16:00 h Burreli - Dinamo0-1 thumbs_down.png
10 25.11.2018 16:00 h Burreli - Beselidhja-  
11 01.12.2018 16:00 h Vllaznia - Burreli-  
12 08.12.2018 16:00 h Burreli - Erzeni-  
13 15.12.2018 16:00 h Shenkolli - Burreli-  
14 22.12.2018 16:00 h Burreli - Vora-  
15 02.02.2019 16:00 h Iliria - Burreli-  
16 09.02.2019 16:00 h Burreli - Korabi-  
17 16.02.2019 16:00 h Burreli - Veleciku-  
18 23.02.2019 16:00 h Dinamo - Burreli-