HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
E shtunë, 09 Shkurt 2019 16:00 h
 
Burreli vs Korabi
 

Match details
Match Date :E shtunë, 09 Shkurt 2019
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

Burreli Stats Korabi
13 Current rank 10
18 Matches 18
8/0/10 W/D/L (Total) 8/3/7
6/0/3 W/D/L (Home)7/1/1
2/0/7 W/D/L (Away)1/2/6
24Points27
18 : 23 Goals18 : 19
-5 Difference-1
Burreli - Veleciku 5:2 Highest won homeKorabi - Burreli 2:0
Burreli - Iliria 1:4 Highest loss homeKorabi - Vllaznia 1:2
Vora - Burreli 2:3 Highest won awayDinamo - Korabi 0:2
Vllaznia - Burreli 3:0 Highest loss awayShenkolli - Korabi 4:0


History of matches
Kategoria 1 2018-19
7E shtunë, 27. Tetor 201814:00Korabi-Burreli2-0
16E shtunë, 09. Shkurt 201914:00Burreli-Korabi1-0
Kategoria 1 2015-16
14E shtunë, 14. Shkurt 201514:00Burreli-Korabi0-1
5E shtunë, 17. Tetor 201514:30Korabi-Burreli3-0
20E shtunë, 02. Prill 201616:00Burreli-Korabi1-0