HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
E diel, 10 Shkurt 2019 16:00 h
 
Vllaznia vs Shenkolli
 

Match details
Match Date :E diel, 10 Shkurt 2019
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

Vllaznia Stats Shenkolli
1 Current rank 16
18 Matches 18
14/2/2 W/D/L (Total) 6/2/10
8/1/0 W/D/L (Home)6/2/1
6/1/2 W/D/L (Away)0/0/9
44Points20
32 : 8 Goals14 : 23
24 Difference-9
Vllaznia - Burreli 3:0 Highest won homeShenkolli - Korabi 4:0
---- Highest loss homeShenkolli - Beselidhja 1:2
Vora - Vllaznia 1:6 Highest won away----
Erzeni - Vllaznia 2:0 Highest loss awayErzeni - Shenkolli 5:0


History of matches
Kategoria 1 2018-19
7E shtunë, 27. Tetor 201814:00Shenkolli-Vllaznia0-0
16E diel, 10. Shkurt 201914:00Vllaznia-Shenkolli3-0