HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
E shtunë, 02 Shkurt 2019 16:00 h
 
Erzeni vs Vllaznia
 

Match details
Match Date :E shtunë, 02 Shkurt 2019
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

Erzeni Stats Vllaznia
4 Current rank 1
18 Matches 18
10/2/6 W/D/L (Total) 14/2/2
8/1/0 W/D/L (Home)8/1/0
2/1/6 W/D/L (Away)6/1/2
32Points44
24 : 15 Goals32 : 8
9 Difference24
Erzeni - Shenkolli 5:0 Highest won homeVllaznia - Burreli 3:0
---- Highest loss home----
Vora - Erzeni 1:3 Highest won awayVora - Vllaznia 1:6
Veleciku - Erzeni 3:1 Highest loss awayErzeni - Vllaznia 2:0


History of matches
Kategoria 1 2018-19
6E shtunë, 20. Tetor 201814:00Vllaznia-Erzeni1-0
15E shtunë, 02. Shkurt 201914:00Erzeni-Vllaznia2-0