HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 23 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
E shtunë, 02 Shkurt 2019 16:00 h
 
Shenkolli vs Beselidhja
 

Match details
Match Date :E shtunë, 02 Shkurt 2019
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

Shenkolli Stats Beselidhja
16 Current rank 5
18 Matches 18
6/2/10 W/D/L (Total) 9/3/6
6/2/1 W/D/L (Home)6/1/2
0/0/9 W/D/L (Away)3/2/4
20Points30
14 : 23 Goals22 : 16
-9 Difference6
Shenkolli - Korabi 4:0 Highest won homeBeselidhja - Korabi 3:0
Shenkolli - Beselidhja 1:2 Highest loss homeBeselidhja - Vllaznia 0:1
---- Highest won awayVora - Beselidhja 1:3
Erzeni - Shenkolli 5:0 Highest loss awayDinamo - Beselidhja 2:0


History of matches
Kategoria 1 2018-19
6E shtunë, 20. Tetor 201814:00Beselidhja-Shenkolli3-1
15E shtunë, 02. Shkurt 201914:00Shenkolli-Beselidhja1-2
Kategoria 1 2016-17
9E shtunë, 19. Nentor 201614:00Beselidhja-Shenkolli2-0
18E shtunë, 04. Mars 201714:00Shenkolli-Beselidhja1-3
Kupa e Shqiperise 2017-18
2E mërkurë, 13. Shtator 201716:00Shenkolli-Beselidhja0-2
3E mërkurë, 27. Shtator 201715:30Beselidhja-Shenkolli1-0