HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
4same(4)RomaniaRumania3012-21
3same(3)Republika e ShqiperiseShqiperi3102-23
2same(2)Switzerland, Swiss ConfederatiZvicer413016
1same(1)France, French RepublicFranca7511816

Grupi B
Pozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
4same(4)Russian FederationRusia3012-41
3same(3)Slovakia (Slovak Republic)Sllovaki4112-34
2same(2)EnglandAngli412105
1same(1)WallesUells6402412

Grupi C
Pozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
4same(4)UkraineUkraine3003-50
3same(3)North IrelandIrlanda e Veriut4103-13
2same(2)Poland, Republic ofPoloni523029
1same(1)Germany, Federal Republic ofGjermani6321411

Grupi D
Pozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
4same(4)Czech RepublicCeki3012-31
3same(3)Turkey, Republic ofTurqi3102-23
2same(2)Spain, Kingdom ofSpanje420216
1same(1)Croatia, Republic ofKroacia422028

Grupi E
Pozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
4same(4)Sweden, Kingdom ofSuedi3012-21
3same(3)IrelandIrlanda4112-34
2same(2)Belgium, Kingdom ofBelgjika530249
1same(1)Italy, Italian RepublicItali5311410

Grupi F
Pozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts
4same(4)Austria, Republic ofAustri3012-31
3same(3)Hungary, Republic ofHungari4121-25
2same(2)Iceland, Republic ofIslanda5221-18
1same(1)Portugal, Portuguese RepublicPortugali7250311


Turi 1/16 Mundesi per 1/16 Favorite Team