HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Korrik 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Match Schedule for TomorriIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hHimara - Tomorri0-1thumbs_up.png
207.09.201317:00 hTomorri - Mamurras1-0thumbs_up.png
314.09.201317:00 hPogradeci - Tomorri4-1thumbs_down.png
421.09.201315:00 hTomorri - Apolonia1-1draw.png
528.09.201317:00 hKamza - Tomorri0-1thumbs_up.png
605.10.201315:30 hTomorri - Elbasani1-2thumbs_down.png
719.10.201315:30 hTerbuni - Tomorri1-0thumbs_down.png
826.10.201315:30 hTomorri - Luftetari1-0thumbs_up.png
902.11.201315:00 hShkumbini - Tomorri1-1draw.png
1009.11.201315:00 hTomorri - Ada1-0thumbs_up.png
1123.11.201315:00 hBurreli - Tomorri1-1draw.png
1230.11.201314:30 hDinamo - Tomorri1-0thumbs_down.png
1307.12.201314:30 hTomorri - Butrinti1-0thumbs_up.png
1414.12.201314:30 hVeleciku - Tomorri0-1thumbs_up.png
1521.12.201314:30 hTomorri - Albpetrol2-0thumbs_up.png
1608.02.201415:00 hTomorri - Himara1-0thumbs_up.png
1716.02.201415:00 hMamurras - Tomorri7-3thumbs_down.png
1822.02.201415:00 hTomorri - Pogradeci0-0draw.png
19 15:00 hApolonia - Tomorri1-0thumbs_down.png
2008.03.201416:00 hTomorri - Kamza2-0thumbs_up.png
2115.03.201416:00 hElbasani - Tomorri1-0thumbs_down.png
2222.03.201416:00 hTomorri - Terbuni0-0draw.png
2329.03.201416:00 hLuftetari - Tomorri3-1thumbs_down.png
2405.04.201417:00 hTomorri - Shkumbini2-1thumbs_up.png
2512.04.201417:00 hAda - Tomorri1-0thumbs_down.png
2619.04.201417:00 hTomorri - Burreli1-3thumbs_down.png
2726.04.201417:00 hTomorri - Dinamo1-0thumbs_up.png
2830.04.201417:00 hButrinti - Tomorri4-0thumbs_down.png
2903.05.201418:00 hTomorri - Veleciku2-3thumbs_down.png
3010.05.201418:00 hAlbpetrol - Tomorri1-1draw.png