HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for BeslidhjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hElbasani - Beslidhja2-1KELLO, Ervisthumbs_down.png
202.09.200905:30 hBeslidhja - Kamza0-0-draw.png
312.09.200905:30 hGramshi - Beslidhja1-1ALLA, Laverdraw.png
419.09.200905:00 hBeslidhja - Memaliaj3-2BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
526.09.200905:00 hPartizani - Beslidhja2-0CJAPI, Kreshnikthumbs_down.png
603.10.200904:30 hBeslidhja - Burreli1-1META, Kridensdraw.png
717.10.200903:30 hSkrapari - Beslidhja1-0DISHA, Sadikthumbs_down.png
824.10.200903:30 hBeslidhja - Bilisht Sport3-0BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
931.10.200903:00 hSopoti - Beslidhja1-0KELLO, Ervisthumbs_down.png
1007.11.200903:00 hBeslidhja - Luftetari3-1MASHA, Migenthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hBylis - Beslidhja1-0-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hAda - Beslidhja3-0-thumbs_down.png
1305.12.200902:30 hBeslidhja - Pogradeci0-1-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hTurbina - Beslidhja3-1-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hBeslidhja - Lushnja1-3-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hBeslidhja - Elbasani3-2-thumbs_up.png
1706.02.201003:00 hKamza - Beslidhja3-1-thumbs_down.png
1813.02.201003:00 hBeslidhja - Gramshi1-1RAMA, Ardiandraw.png
1920.02.201003:00 hMemaliaj - Beslidhja0-0-draw.png
2027.02.201003:00 hBeslidhja - Partizani0-2-thumbs_down.png
2106.03.201003:00 hBurreli - Beslidhja2-2-draw.png
2220.03.201003:00 hBeslidhja - Skrapari1-0-thumbs_up.png
2328.03.201003:00 hBilisht Sport - Beslidhja1-2SADIKU, Remzithumbs_up.png
2403.04.201004:00 hBeslidhja - Sopoti1-0-thumbs_up.png
2510.04.201004:00 hLuftetari - Beslidhja0-0ALLA, Laverdraw.png
2617.04.201004:00 hBeslidhja - Bylis1-0-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hBeslidhja - Ada2-1-thumbs_up.png
2801.05.201003:00 hPogradeci - Beslidhja2-1-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hBeslidhja - Turbina3-3SINO, Emirjondraw.png
3015.05.201005:30 hLushnja - Beslidhja1-0-thumbs_down.png