HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 14 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Rezultatet - Java 1 (23.08.2019 - 25.08.2019)

E premte, 23.08.2019 - 1. Java
 22:00 hKukësiPartizani1 - 0 
E shtunë, 24.08.2019 - 1. Java
 19:00 hVllazniaLaci1 - 0 
 22:00 hTiranaLuftetari3 - 0 
 22:00 hTeutaBylis1 - 0 
 22:00 hSkenderbeuFlamurtari1 - 0